Zatrudnimy instruktora kategorii B. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

OSK  DAŻAR  Dawidowicz

Dawidowicz Piotr - tel: 606 40 90 20

 

OSK DAŻAR  jest na facebook-u :

 

FB: OSK DAŻAR Dawidowicz

 

 Więc sprawdź jak oceniają nas nasi kursanci .

 

Nasz Ośrodek prowadzony jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Pragniemy, aby nasi kursanci byli przygotowani do bezpiecznego i samodzielnego prowadzenia pojazdów po drogach publicznych. Dążymy do ukształtowania prawidłowych zachowań i nawyków przyszłego kierowcy, ucząc Go właściwej techniki kierowania pojazdem, poprawnego zachowania na drodze, umiejętności przewidywania oraz kultury jazdy. Mamy duży zasób materiałów dodatkowych, których nie znajdziesz w innych szkołach. Na naszych wykładach nie będziesz się nudził(a), a jazda z nami będzie Ci sprawiać przyjemność i satysfakcję.
 

OSK DAŻAR oferuje szkolenia w zakresie:

 - kategorii "AM, A1, A2 lub A" oraz "B" prawa jazdy - przy optymalnych kosztach.

 

Ponadto prowadzimy szkolenia dla osób, które:

1/ przerwały szkolenie w innym ośrodku szkolenia i chcą ukończyć kurs u nas

2/ nie zdały egzaminu państwowego i chcą dokończyć szkolenie

- jesteśmy do Waszej dyspozycji

 

FB: OSK DAŻAR Dawidowicz

 

 Więc sprawdź jak oceniają nas nasi kursanci .

 

 

! UWAGA ! UWAGA ! UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

Jeśli zapisujesz się na kurs prawa jazdy po 19 stycznia 2013 to najpierw powinniście wybrać się do swojego (odpowiedniego dla miejsca zamieszkania) starostwa – wydziału komunikacji. Tam osobiście wypełniacie wniosek o wydanie prawa jazdy, dostarczając jednocześnie orzeczenie lekarskie, jedno kolorowe zdjęcie i ewentualnie pozwolenie rodziców (opiekunów). Po 2 dniach starostwo utworzy dla Ciebie elektroniczny profil kandydata na kierowcę (PKK) - tzn. dostaniesz KOD, który podasz w szkole nauki jazdy, którą wybierzesz, ten kod udostępniasz również w wybranym WORD w celu wyznaczenia egzaminu państwowego.

Jeśli wybierasz nasz Ośrodek Szkolenia, przyjdź w dniu zapisu na kurs, a wszystkiego dowiesz się na miejscu. Przygotujemy wspólnie wymagane dokumenty i pomożemy uzyskać PKK w naszym starostwie, które upoważni Cię do podjęcia szkolenia.

 

Z A P R A S Z A M Y