Zatrudnię instruktora nauki jazdy kategorii B i/lub A.

  • 16/02/2018
  • ZATRUDNIMY instruktora nauki jazdy

Zatrudnię instruktora nauki jazdy kategorii B i/lub A.

1. Umowa o pracę (nie stosujemy umów na zlecenie)

Dzięki ustabilizowanej i mocnej pozycji na rynku szkoleniowym zapewniamy pracę przez cały rok, a nie sezonowo jak w innych ośrodkach. Praca w zgranym zespole z terminowymi wypłatami wynagrodzenia.

2. Elastyczny czas pracy

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Możliwość zatrudnienia na pełnym etacie lub ½ etatu (jeśli pracujesz w innej branży i jesteś dyspozycyjny kilka godzin dziennie i/lub chcesz pracować w weekendy). Grafik pracy jest ustalany indywidualnie.

3. W naszym ośrodku pracujemy zespołowo.

Pomagamy sobie nawzajem, budujemy pozytywną atmosferę i to jest kluczowy aspekt. W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy, bo chodzi o to aby wyszkolić świadomego zagrożeń kierowcę a nie samobójcę... czy furiata drogowego…

 Jesteś kulturalny i posiadasz umiejętności komunikacyjne, masz świadomość, że to Ty będziesz kształtował osobowość przyszłego kierowcy – to dobrze trafiłeś, bo my czujemy się odpowiedzialni za to.

4. Nie posiadasz jeszcze doświadczenia, to zyskaj je z nami.

Do współpracy zapraszamy wszystkich instruktorów, również bezpośrednio po kursie.

Doświadczenie nie jest wymagane. Z nami zaczynało wielu świetnych instruktorów. Jeśli jesteś świeżo upieczonym instruktorem - nie martw się, pomożemy Ci wdrożyć się do tego zawodu.

5. Wymagane uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B i/lub A.

Oferta dotyczy osób posiadających legitymację instruktorską, ale jeśli jesteś zainteresowany pracą w takim zawodzie jak instruktor nauki jazdy, chcesz kształtować prawidłowe zachowania przyszłych kierowców, których będziesz szkolił - wystarczy że masz doświadczenie jako kierowca (możemy pomóc w sfinansowaniu Twojego szkolenia na instruktora nauki jazdy, ale to już podlega pod indywidualne uzgodnienia).

 Jeżeli Twoja legitymacja instruktora utraciła ważność a chcesz wrócić do zawodu pomagamy załatwić wszystkie formalności w celu odnowienia Twoich uprawnień.

 Osoby zainteresowane pracą w naszym ośrodku prosimy o kontakt telefoniczny.

Zadzwoń, porozmawiamy: Piotr Dawidowicz , kom. 606 40 90 20

 Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!